МІП: Книгу М. Семени «Кримський репортаж» перекладено англійською мовою

Книга українського журналіста, незаконно засудженого в окупованому РФ Криму, Миколи Семени “Кримський репортаж” (хроніки окупації Криму 2014-2016 рр.) за підтримки Міністерства інформаційної політики України опублікована англійською мовою.

«Перекласти збірку публікацій відомого кримського журналіста Миколи Семени англійською мовою було моїм особистим зобов’язанням, яке я взяв перед ним та Мустафою Джемілєвим під час презентації книги наприкінці минулого року. Для мене було принциповим, аби ця книга, завдяки якій світ дізнається про окупацію Криму та її наслідки, вийшла цього року. Це ще одна книга серед інших підтриманих МІП, мета яких одна – повернення Криму», – зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Презентація англомовної версії книги М. Семени запланована на початок 2019 року.

Нагадаємо, 22 вересня 2017 року, підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя, оголосив вирок автору “Радіо Свобода” і “Крим.Реалії” М. Семені. Тоді журналісту призначили покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном у три роки і забороною займатися публічною діяльністю. Згодом суд пом’якшив вирок журналісту в частині додаткового покарання – зменшив строк заборони займатися публічною діяльністю з трьох років до двох.

21 грудня 2017 року в Кримському домі було презентовано книгу М. Семени “Кримський репортаж” (хроніки окупації Криму 2014-2016 рр.), виданої за підтримки МІП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.