МІП: Презентовано мультимедійний проект «Книга-мандрівка. Україна»

23 травня 2019 року в рамках ІХ Книжкового Арсеналу відбулася дискусія про основи креативного державного брендингу «Знайомтеся, Україна: що розповісти міжнародній спільноті» з презентацією мультимедійного проекту «Книга-мандрівка. Україна».

«Книгу-мандрівку», у якій представлено 1200 непересічних фактів про Україну та українців, було перекладено на англійську мову та надруковано за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

“МІП зацікавлене у підтримці іміджевих проектів, які б могли гідно представляти Україну на міжнародній арені. Під брендом Ukraine NOW була проведена велика робота у кількох напрямках, включаючи видавничу справу, створення іміджевих роликів, фільмів та мультимедійних проектів. Попереду багато роботи та цікавих проектів, однак, закликаємо усіх долучатися та ставати амбасадорами єдиного бренду України», – зазначила під час дискусії Софія Джуринська, головний спеціаліст сектору з питань просування України у світі МІП.

У дискусії взяли участь: Юлія Курова, співавтор та продюсер проекту «Книга-мандрівка.Україна»; Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав, у якому вийшла книжка; Ольга Захарова, керівник департаменту з комунікацій ДТЕК; Богдан Логвиненко, автор проекту Ukraїner.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.