МІП: У Києві презентували українське видання книги Т. Кузьо «Війна Путіна проти України»

12 березня 2019 року в Українському кризовому медіа-центрі у Києві презентували українське видання книги «Війна Путіна проти України: революція, націоналізм і криміналітет», яка розповідає про першопричини та специфіку російської агресії проти України.

Книга видана за підтримки Міністерства інформаційної політики України у рамках програми підтримки вітчизняних видань для потреб Сходу і популяризації України у світі.

«Ми зробимо усе можливе, щоб ця книга потрапила на Схід і там була доступною у військових частинах, будинках культури та університетах, а англійською мовою – була презентована в українських дипломатичних представництвах», – зазначив державний секретар МІП Артем Біденко.

Він додав, що торік у рамках програми видали 175 видань, загалом близько півмільйона екземплярів. Більшість книг – про історію України, поточну ситуацію, міфи російської пропаганди та боротьбу з нею.

Автор книги «Війна Путіна проти України» – Тарас Кузьо, доктор філософії, професор кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія», позаштатний науковий співробітник Школи фундаментальних міжнародних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса.

Книга складається із двох частин. Перша подає загальний контекст того, як Росія сприймала Україну – в часи Російської імперії і СРСР, демонструючи, що нинішня політика Путіна є фактично продовженням цієї лінії, а також через заглиблення в історію пояснює регіональну специфіку Донбасу і південного сходу України загалом. Друга частина присвячена поточним подіям, включно з воєнними злочинами і порушеннями прав людини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.