У Харкові пройшов “Донбас Медіа Форум-2019”

5-6 вересня 2019 року в місті Харкові відбувся п’ятий “Донбас Медіа Форум-2019”. Цього року традиційно організатором заходу став “Донецький інститут інформації” спільно з Міністерством інформаційної політики України.

“Час обирати журналістські стандарти” – теза, що стала темою цьогорічного заходу.

“Війна на сході України триває, і кожен журналіст, активіст, громадський діяч має розуміти, що безпосередньо впливає на формування довіри аудиторії Донбасу, яка є найбільш вразливою від активного використання сугестивних технологій та методик пропаганди. Саме тому консолідація медійної спільноти навколо журналістських стандартів – це складний процес, який є для нашої держави сьогодні вкрай необхідним” – зазначив завідувач Сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП Віктор Литвінов.

Впродовж двох днів учасники форуму мали змогу відвідати низку майстер-класів на такі теми: “Реаліті журналістика на ТБ: Новий підхід, що відновлює довіру людей до медіа”, “Розвиток регіональних YouTube каналів для журналістів та ЗМІ”, “Латентні прийоми: як нами маніпулюють під час виборів”.

Тренінги та дискусії проходили в 7-ї спеціалізованих залах готелю “Харків Палац”.

Під час заходу було безкоштовно поширено понад 8 тисяч примірників книг, надрукованих на замовлення МІП. Зокрема, попитом серед відвідувачів форуму користувалася книга Георгія Почепцова “Пропаганда 2.0”, Олександра Мимрука “Олег Сенцов”, а також комікс присвячений АТО “Охоронці країни” Леоніда Краснопольського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.